کلمات جالب

کلمات جالب

اس ام اس های فلسفی و عرفانی

جهان سوم جایی است ، که اگر بخواهی کشورت را آباد کنی

خانه ات خراب خواهد شد و اگر بخواهی خانه ات را آباد کنی

باید در تخریب مملکتت بکوشی.

دکتر محمود حسابی

برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال

بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ.

آنانکه می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند .

برای کشتی ای که مقصد مشخصی ندارد هیچ باد موافقی نمی وزد.

برای شاد بودن ، تنها به بدنی سالم و حافظه ای ضعیف نیاز داری

مردان بزرگ اراده دارند و مردان کوچک آرزو .

سخت ترین کار دنیا متقاعد کردن یک احمق است ” چرچیل ”

از اشتباهات دیگران درس عبرت بگیرید؛

آن قدر عمر نمی کنید که همه آنها را تجربه کنید “پرمودا باترا”

شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . . .

مردم اشتباهات زندگی خود را روی هم می ریزند

و از آنها غولی بوجود می آورند که نامش تقدیر است . جااولیور هاینز

به یاد داشته باش که امروز طلوع دیگری ندارد. دانته

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم آذر 1389ساعت 10:58  توسط سعید  | 

بیمارستان ،مرده را گرو نگه داشت !!!

بیمارستان ،مرده را گرو نگه داشت !!!

http://iranmarvel.info/upload/images/l5zzlkphgth7iciky2h.gif

باقی این خبر جنجالی که در ایران صورت گرفته است را در ادامه مطلب بخوانید ...

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم آذر 1389ساعت 10:40  توسط سعید  | 

متن كامل سخنان مشایی:شیطان در دین ما اندیشه هایی وارد كرده تابین هنر و دین فاصله بیندازد

وی در ادامه با بیان اینكه موسیقی اقیانوس است، تصریح كرد: برخی افراد كه علم موسیقی را نمی دانند كل آن را مطرود می دانند؛ موسیقی اقیانوس، و موسیقی حرام و انحرافی قطره ای از این اقیانوس است؛ انسان به خاطر یك قطره كل آن اقیانوس را تعطیل نمی كند

در پی انتشار بخشی از سخنان اسفندیار رحیم مشایی در خصوص هنر و حرمت موسیقی و... سایت نزدیك به  وی خبر كاملی از اظهارات وی منتشر كرد كه در ادامه می آید:

 رییس كمیسیون فرهنگی دولت، با بیان اینكه "آهنگساز" نغمه را خلق نمی كند بلكه آن را كشف می كند، گفت: فرهنگ و هنر اصل كار ما است؛ برای ما كه نظام اسلامی و دینی هستیم، جنس كار فرهنگی است؛ دین خودش فی نفسه غیر فرهنگ نیست؛ این كار شیطان است كه در دین ما اندیشه هایی وارد كرده است كه بین هنر و دین فاصله بیاندازد. 
 
 "اسفندیار رحیم مشایی" مشاور رییس جمهور و رییس كمیسیون فرهنگی دولت، در ادامه جلسه صمیمی با جمعی از هنرمندان استان مركزی، با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری كه فرموده اند "هنر موجب ماندگاری برای پیام است"، اظهار داشت: هنر امكان بسته بندی درست و پر جاذبه پیام را فراهم می كند. 
 وی با بیان اینكه دین مگر جز حب و محبت است چون از جنس هنر محسوب می شود، تصریح كرد: مگر كربلا بدون عاشقی قابل توجیه است؛ در مكتب عاشقی، عاشورا لازم و واجب است و جور دیگری نمی شود.

مشایی با تاكید بر اینكه ما باید در جلوه های فرهنگ و هنر، در دنیا پیشرو باشیم، اظهار داشت: بهترین نقاشی ها، طراحی ها، صورت های خیال، تصویرپردازی ها و نغمه ها باید از جامعه ای باشد كه مدعی دین است؛ نه اینكه كلمه ی هنر را از عنوان فرهنگ و هنر بردارند؛ این خطا بوده است.

 مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور، با بیان اینكه شاعر كارش لطیف كردن آدم ها است، یادآور شد:  همه صحبت هایی را كه كردم  حافظ در یك بیت گفته است كه "در ازل پرتو حسنت، ز تجلی دم زد؛ عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد"؛ چرا برخی عصبانی و افسرده می شوند، برای اینكه از اینها فاصله گرفته اند.

مشایی ادامه داد: در مملكت ما این خسارت سنگینی است كه گلستان، بوستان، دیوان حافظ و شاهنامه داشته باشیم اما امكان داشته باشد فردی از این مملكت در عمر خود حتی یكبار هم آنها را نگشوده باشند؛ هر یك از اینها برای یك ملت كافی است؛ حالا ما این خسارت را چگونه محاسبه كنیم؟

 رئیس كمیسیون فرهنگی دولت تاكید كرد: ما امروز به سالن هایی نیاز داریم كه خیلی ساده هر شب و هر روز تعطیل، خانواده ها دست در دست هم به چنین محیط هایی بیایند و دیوان حافظ، بوستان و گلستان سعدی و شاهنامه فردوسی را بشنوند و حكمت ها و عرفان ها را دریابند.

 وی افزود: چقدر زیبا است وقتی این پیامها را می شنوند نغمه های زیبای موسیقی جان آنها را بنوازد؛ تصاویر زیبای نقاشی، خطاطی و طراحی اینها را ببینند؛ اینها همه موجب بنای زندگی است و انسان را عاشق می كند.

 مشایی با تاكید بر اینكه مزاج جامعه عوض شده است، خاطر نشان كرد: اكنون كسی چای داخلی نمی خورد و به جای آن چای خارجی می خورند كه رنگ و اسانس دارد؛ چون مزاجها خراب شده است؛ مزاج كنونی جامعه باید عوض شود.

 مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: نی و سنتور برای ما ماموریت دارند؛ هویت ملی را چگونه نگه داریم؟ مگر بدون موسیقی می شود؟ اگر شما موسیقی را از یك فیلم بردارید دیگر نمی توانید آن فیلم را تماشا كنید، چون پیام های فیلم با موسیقی منتقل می شود؛ پس این زبان یك حقیقت و یك راه است.

 وی در ادامه با بیان اینكه موسیقی اقیانوس است، تصریح كرد: برخی افراد كه علم موسیقی را نمی دانند كل آن را مطرود می دانند؛ موسیقی اقیانوس، و موسیقی حرام و انحرافی قطره ای از این اقیانوس است؛ انسان به خاطر یك قطره كل آن اقیانوس را تعطیل نمی كند.

 مشایی با بیان اینكه شعر یك بسته آسمانی است، افزود: این بسته توانسته است یك جهان حرف را كه در یك خط نمی شود جمع كرد، سر جمع در نیم خط جمع كند.

 مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور با تاكید بر اینكه دولت نباید در كار فرهنگی وارد كار اجرایی شود، گفت: دولت باید كار فرهنگ و هنر را به اهلش بسپارد و خودش سیاستگذار باشد و حمایت كند.

 مشایی با اشاره به اولین نطق تلویزیونی رئیس جمهور در دولت دهم، یادآور شد: با آن كه حجم كارهای فرهنگی در دولت نهم خیلی بیشتر از دولت های قبل بود، اما آقای احمدی نژاد در آن نطق تلویزیونی گفت من راضی نیستم و تصریح كرد اولویت ما در دولت دهم فرهنگ و هنر است.

 رئیس كمیسیون فرهنگی دولت با اشاره به طراحی كار گروه فرهنگ و هنر در سفرهای استانی، یادآور شد: تنها كار گروه تخصصی كه در سفرهای استانی رئیس جمهور در جلسات آن شركت می كند، كار گروه فرهنگ و هنر است.

 مشایی ادامه داد: در جلسه دیروز كار گروه، مرتب و مكرر بحث كردیم كه این اعتبار متعلق به دستگاهها نیست و حق ندارید آنرا به دستگاهها بدهید؛ بخشی از این اعتبار یعنی حدود 50 درصد آن مربوط به ایجاد تاسیسات مورد نیاز اهالی فرهنگ و هنر است و 50 درصد دیگر باید هزینه تولید محتوای فرهنگی و هنری شود؛ البته سالهای بعد به سمتی می رویم كه 100 درصد این اعتبارات در زمینه ی تولید محصول فرهنگی و هنری هزینه شود.

 مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور تصریح كرد: تاكید ما در جلسه كار گروه فرهنگ و هنر این بوده است كه باید با مسئولیت استاندار و شورای برنامه ریزی استان این اعتبار را به طرحهایی اختصاص داد كه خود مردم و اهالی فرهنگ و هنر مجریان آنها باشند.

 وی با تاكید بر اینكه این اعتبارها باید به جهش فرهنگی تبدیل شود، اظهار داشت: این اعتبارات باید فرصت ساز باشند و زمینه ای ایجاد كنند تا هم به نیازهای متنوع فرهنگی جامعه جواب دهیم و هم امكان شكوفایی استعدادهای فرهنگی وهنری در رشته های مختلف را فراهم كنیم.

 رئیس كمیسیون فرهنگی دولت با اشاره به اینكه تاسیسات فرهنگی و هنری مورد نیاز كشور باید ظرف چند سال آینده ایجاد شود، گفت: ما باید ظرف سالهای آینده در تمام شهرها سینما، خانه ی فرهنگ، امكانات صوتی و تصویری و تجهیزات مناسب برای نمایش و موسیقی و همچنین سایر تاسیسات لازم را داشته باشیم.

 وی با تاكید بر اینكه انجمنهای فرهنگی و هنری باید در تمام شهرها شكل بگیرد، تصریح كرد: ما نیازی نداریم كه در دستگاههای دولتی این همه كارشناس بگذاریم و بعد هم با فامیل بازی، رفاقت بازی و فشار این و آن، آدم وارد دستگاههای دولتی كنند؛ دولت باید كوچك شود؛ این همه انسان ارزشمند در بیرون دستگاههای دولتی داریم، كارها را به آنها می سپاریم؛ نیازی نیست كارمند رسمی دولت باشد.

 مشایی تاكید كرد: كار شعر را به بهترین شعرای شهر و كار نمایش را به بهترین های نمایش شهر بسپارید تا آنها مدیریت كنند، اما اجازه بدهید جوانان و نسلهای نو، استعدادهای خود را در بخشهای مختلف شكوفا كنند؛ بنای ما این است كه بتوانیم تا پایان دولت دهم یك حركت جدی و پر شتابی در حوزه ی فرهنگ و هنر انجام دهیم.

 مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور با تاكید بر اینكه همه با هم باید دست در دست هم دهیم و قیمت هنر در جامعه به جایگاه اصلی آن برسانیم، خاطرنشان كرد: خوشبختانه بسیاری از علمای دینی درجه یك ما در طول تاریخ از هنرمندان برجسته بودند؛ یعنی عالم دینی ما، عالم به فرهنگ و هنر بوده است؛ امروز هم طلبه های جوان ما باید مسئولیت های سنگین خود را در قبال دین بشناسند و ارتباط با هنرمندان در دستور كار خود قرار دهند تا بتوانند دریافت های زیباشناسانه از مكتب و دین را در جامعه منتشر كنند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و یکم آذر 1389ساعت 16:35  توسط سعید  | 

سخنرانی نیم ساعته وزیردرباره فواید سبزی ‌درنمایشگاه هوانوردی

سایت الف نوشت:

وزیر راه ‌و ترابری در مراسم افتتاح نمایشگاه صنایع هوایی و هوانوردی ایران در كیش 30 دقیقه از وقت 40 دقیقه‌ای خود را به شرح فواید سبزی و پیاز و لزوم صادرات این محصولات به كشورهای سردسیر اختصاص داد و اضافه كرد كه بایستی سبزی‌ها را به صورت پاك شده بسته‌بندی و به بازارهای جهانی عرضه كنیم. بیش از 120 شركت ایران و خارجی در این نمایشگاه شركت داشته‌اند.
 
1. اگر هیچ كس نداند خود مسوولان (مخصوصاً مسوولان اجرایی ارشد) به خوبی می‌د انند و لمس كرده اند كه در هر جایی و با هر موضوع مناسبتی سخن گفتن و سخنرانی كردن بسیار سریعتر از آنچه تصور كنیم به بی‌ربط  سخن گفتن منجر خواهد شد كه به هیچ وجه زیبنده یك انسان متشخص و آبرودار نیست چه رسد به آن كه سخنران مسوول ارشد اجرایی در نظام اسلامی باشد.
 
2. اگر بر اساس فرهنگ و تعالیم تربیتی اسلامی به مقوله سخن گفتن و سخنرانی كردن نگاه كنیم بدون تردید در سخن گفتن چنان ممسك و دقیق خواهیم شد كه سكوت به وجه غالب و سكه رایج زندگی ما تبدیل شود.
 
3. تمرین و عادت كنیم كه جز در حوزه تخصصی خودمان صحبت نكنیم، جز حرف و سخن تازه نگوییم و جز در حد تكلیف شرعی زبان باز نكنیم!

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و یکم آذر 1389ساعت 16:35  توسط سعید  | 

آیا میدانید که......

آیا میدانید قطر شاهرگ گردن ۶ میلیمتر میباشد

آیا میدانید ناخن انگشت میانی سریعتر از دیگر انگشتها رشد میکند

آیا میدانید نروژ سومین کشور صادر کننده نفت میباشد

آیا میدانید با برداشتن تخمدانها عمر بیمار بطور متوسط ۸ سال کمتر میشود

آیا میدانید اسکنر ۴۸ سال پیش اختراع شده است

آیا میدانید ۱۰۰ سال پیش پزشکان آمریکایی میگفتند زنانی که باهوش هستند باردار نمی شوند

آیا میدانید ستاره دریایی فاقد مغز میباشد

آیا میدانید سالانه ۵۰۰۰ کارگر در معادن چین جان خود را از دست میدهند

آیا میدانید مروارید درون سرکه ذوب میگردد

آیا میدانید ارزش مادی تمام عناصر بدن انسان کمتر از ۱۰۰۰ تومان است.

آیا میدانید ساعت اتمی ساخته اند که در ۴۰۰ میلیون سال یک ثانیه هم تغییر نمی کند

آیا میدانید بال زدن یک پروانه هم زمین را تکان میدهد

آیا میدانید ما مغزمان رو کنترل میکنیم یا مغزمان ما را؟

آیا میدانید ۲۰۰ میلیون موجود زنده روی زمین وجود دارد که انسان یکی از انها است

آیا میدانید یک قطره اب دارای ۱۰۰ میلیارد اتم است

آیا میدانید ایران به ۲۰ کشور تسلیهات نظامی صادر میکند

آیا میدانید ۸۰ ٪ موجودات دنیا را حشرات تشکیل داده اند

آیا میدانید تنها حیوانی که نمی تواند شنا کند شتر است

آیا میدانید روباه همه چیز را خاکستری می بیند

آیا میدانید گربه قادر نیست مزه شیرین را تشخیص دهد

آیا میدانید یک گرم سم مار کبری می تواند ۱۵۰ نفر را بکشد

 

آیا میدانید حس چشایی نوعی پروانه بزرگ ۱۳ هزار بار دقیق تر از انسان است

آیا میدانید لاما شتر بدون کوهانی است که به هنگام عصبانیت بر صورت طرف مقابل تف می اندازد.

آیا میدانید قلب گنجشک ۱۰۰ بار در دقیقه می تپد. گنجشک ها روی زمین می پرند.

آیا میدانید فیل تنها حیوانی است که می تواند ایستادن روی سر و گردن را یاد بگیرد.

آیا میدانید یک موش کور ۱۴ سانتی می تواند در یک شب تونلی به طول ۹۱/۴ متر حفر کند.

آیا میدانید مرغ ها برای تخمگزاری احتیاجی به خروس ندارند. خروس فقط برای بارور کردن تخم است

آیا میدانید کرم های ابریشم در ۵۶ روز ۸۶ هزار برابر وزن خود غذا می خورند.

آیا میدانید دارکوب ها قادرند ۲۰ بار در ثانیه به تنه درخت ضربه بزنند

آیا میدانید زمان گردش سیاره عطارد بدور خود ۲ برابر زمان گردش آن بدور خورشید میباشد

آیا میدانید ۹۰ ٪ سم مارها از پروتئین تشکیل یافته است

آیا میدانید قلب میگو ها در سر آنها قرار دارد

آیا میدانید گونه ای از خرگوش قادر است ۱۲ ساعت پس از تولد جفت گیری کند

آیا میدانید سطح شهر مکزیک سالانه ۲۵ سانتیمتر نشست میکند

آیا میدانید موشهای صحرایی سالانه یک سوم ذخایر غذایی جهان را نابود میسازند

آیا میدانید بیشترین سرعت که انسان دست یافته ۴۰,۰۰۰ کیلومتربا سفینه آپالو ۱۰ است

آیا میدانید چین بیشتر از هر کشوری همسایه دارد، چین با ۱۳ کشور هم مرز است

آیا میدانید موریانه ها قادرند تا ۲ روز زیر آب زنده بمانند

آیا میدانید کبد انسان در ۳۰۰ تا ۵۰۰ روز نو میشود، یعنی اینکه از سلولهای جدیدی برخوردار میشود

آیا میدانید درازترین دم به سوسمار آبهای شور تعلق دارد که درازای آن به ۳ متر میرسد

آیا میدانید قدمت خالکوبی به بیش از ۵۰۰۰ سال میرسد

آیا میدانید اغلب مارها دارای ۶ ردیف دندان میباشند

آیا میدانید شمپانزه ها قادرند مقابل آینه چهره خود را تشخیص دهند اما میمونها نمیتوانند

آیا میدانید قلب والها تنها ۹ بار در دقیقه میتپد

آیا میدانید درازترین جانور یک نوع کرم خاکی است که درازای آن به بیش ۵۵ متر میرسد

آیا میدانید اولین کلیسای ساخت بشر یعنی کلیسای پطرس مقدس در انطاکیه ترکیه میباشد

آیا میدانید تقریبا ۶۵ ٪ وزن انسان را اکسیژن تشکیل میدهد.

آیا میدانید رشد تعداد ماشینها در جهان ۳ برابر رشد جمعیت انسانهاست.

آیا میدانید وزیر دفاع اسراییل و ریس حزب کارگر آن ایرانی الاصل میباشند.

آیا میدانید ایران زمان شاه دارای ورزیده ترین خلبانان دنیا بود و تیم اکرو جتش حرف اول را در دنیا میزد

آیا میدانید بیشترین آمار طلاق در جهان متعلق به ایران است

آیا میدانید کوکا کولا در اصل سبز رنگ است

----------------------------------------------------------------------

آیا میدانستی که زرافه تار صوتی ندارد و لال است و نمیتواند هیچ صدایی از خود در آورد
آیا میدانستی که موشهای صحرایی چنان سریع تكثیر پیدا میكنند ،كه در عرض هجده ماه دو موش صحرایی قادرند یك میلیون فرزند داشته باشند.
آیا میدانستی که سیاره اورانوس پانزده قمر « ماه » دارد
آیا میدانستی که زمین از حیث بزرگی پنجمین و از حیث فاصله با خورشید ، سومین سیاره منظومه شمسی است
آیا میدانستی که کنگوکینشاسا همان کشور زئیر میباشد
آیا میدانستی که زهر مار کبری بیشتر بر روی مراکز تنفسی اثر کرده و باعث خفگی صید می‌شود .
آیا میدانستی که شاهنامه فردوسی
۷۵۰۰۰ بیت دارد .
آیا میدانستی که جنین بعد از هفته هفدهم خواب هم میتواند ببیند.
آیا میدانستی که گربه و سگ هر كدام پنج گروه خونی دارند و انسان چهار گروه.
آیا میدانستی که روباهها همه چیز را خاكستری میبینند.
آیا میدانستی که اسبها در مقابل گاز اشك آور مصون اند.
آیا میدانستی که زرافه ایستاده وضع حمل می‌كند و نوزادش از فاصله
۱۸۰ سانتی متری به زمین میافتد.
آیا میدانستی که
۱۳۰۰ كره زمین در سیاره مشتری جای می گیرد.
آیا میدانستی رود دجله به خلیج فارس میریزد.
آیا میدانستی که
۸۵%گیاهان در اقیانوسها رشد میكنند.
آیا میدانستی که اولین تمبر جهان در سال
۱۸۴۰ در انگلستان به چاپ رسید
آیا میدانستی که  سریعترین پرنده شاهین است و میتواند با سرعت
۲۰۰ كیلومتر در ساعت پرواز کند
آیا میدانستی که اولین اتومبیل را مظفرالدین شاه قاجار وارد ایران كرد
آیا میدانستی که قدرت بینایی جغد
۸۲ برابر قدرت دید انسان است
آیا میدانستی که در شیلی منطقه ی صحرایی وجود دارد كه هزاران سال است در آن باران نباریده است
آیا میدانستی هر
۵۰ ثانیه یک نفر در دنیا به بیماری ایدز مبتلا میشود
آیا میدانستی که وزن اسكلت انسان بالغ سیزده تا پانزده كیلوگرم است
آیا میدانستی که خرس قطبی هنگامی كه روی دو پا می‌ایستد حدود سه متر است
آیا میدانستی زرافه میتواند با زبانش گوشهایش را تمیز کند
آیا میدانستی خرگوش و طوطی تنها حیواناتی هستند كه می‌توانند بدون برگشتن اشیاء پشت سر خود را ببینند
آیا میدانستی که اگر همه یخهای قطب جنوب آب شود بر سطح آب اقیانوسها هفتاد متر اضافه می شود و در این صورت یک چهارم خشکیهای کره زمین زیر آب میرود.
آیا میدانستی که كبد یا جگر تنها عضو داخلی بدن است كه اگر با عمل جراحی قسمتی از آن برداشته شود دوباره رشد میكند
آیا میدانستی که میزان انرژی كه خورشید در یك ثانیه تولید میكند ، برای تولید برق مورد نیاز تمام كشورهای جهان به مدت یك میلیون سال كافی است.
آیا میدانستی که در نقوش دیوار نگارهای همدان متعلق به دوازده هزار سال پیش صلیب شکسته نازیها دیده می شود.
آیا میدانستی هر عنكبوت تار ویژه خود را دارد و هیچگاه تارهای آنها به هم شبیه نیستند
آیا میدانستی که اگر در یك سال هیچ یك از نسلهای یك جفت مگس نر و ماده از بین نروند ، حجم مگسهای متولد شده با حجم كره زمین برابر می شود .
آیا میدانستی که نظریه دهکده کوچک جهانی مک لوهان توسط ارد بزرگ رد شده است .
آیا میدانستی که رودی در كامبوج شش ماه سال ازشمال به جنوب و شش ماه دیگر سال از جنوب به شمال جریان دارد
آیا میدانستی که طول قد هر انسان سالم برابر هشت وجب دست خود اوست
آیا میدانستی که سریع ترین عضله بدن انسان زبان است
آیا میدانستی که شبكه چشم
۱۳۵ میلیون سلول احساس دارد كه مسوولیت گرفتن تصاویر و تشخیص رنگها را بر عهده دارد.
آیا میدانستی که بدن انسان پنجاه هزار كیلومتر رشته عصبی دارد.
آیا میدانستی که در برج ایفل دو میلیون و نیم پیچ به كار رفته است.
آیا میدانستی طول رگهای بدن انسان پانصد و شصت هزار كیلومتر است.
آیا میدانستی که زیباترین مجسمه تاریخ ایران مجسمه برنزی نادر شاه افشار است .
آیا میدانستی که هشت پا با وجود داشتن بدنی بزرگ میتواند از سوراخی به قطر پنج سانتیمترعبور كند

--------------------------------------------------------------------------------------


+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر 1389ساعت 20:13  توسط سعید  | 

مردی می‌خواست

مردی می‌خواست زنش را طلاق دهد.

دوستش علت را جویا شد و او گفت: این زن از روز اول همیشه می خواست من را عوض کند.

مرا وادار کرد سیگار و مشروب را ترک کنم..

لباس بهتر بپوشم، قماربازی نکنم، در سهام سرمایه‌گذاری کنم و حتی ...

مرا عادت داده که به موسیقی کلاسیک گوش کنم و لذت ببرم!

دوستش گفت: اینها که می‌گویی که چیز بدی نیست!

مرد گفت: ولی حالا حس می‌کنم که دیگر این زن در شان من نیست!

---------------------------------------------------------------------------------------------

یه زن و شوهر بودن که خیلی همدیگه رو دوست داشتن:http://up.iranblog.com/Files73/7c746d4028e54d929f6b.JPG


شوهره یه دوستی داشت که خیلی هیز و بی ادب بود:http://up.iranblog.com/Files73/7258eac0523d442283ae.JPGhttp://up.iranblog.com/Files73/6ba42db752e844d8a3a2.JPG


یه روز این دوستش دور از چشمش ترتیب زنش رو میده:http://up.iranblog.com/Files73/e1bbd29efac74346a897.jpgوقتی میفهمه خیلی حالش خراب میشه:http://up.iranblog.com/Files73/2d3bb705f047481e861c.jpgاول تصمیم میگیره زنش رو بکشه:
http://up.iranblog.com/Files73/981adbaff6184d18b0e7.JPG
و این کار رو میکنه:http://up.iranblog.com/Files73/67b9094c32db46faa986.jpg
بعد به فکر انتقام ازدوستش میفته ولی چون خودش نمیخواست بازم دستش به خون آلوده بشه یاده یکی از دوستایه قدیمیش میفته:http://up.iranblog.com/Files73/67afdb6d00d84e3cb56e.jpg


و اینکار رو به اون میسپاره که اونم به خوبی از پسش بر میاد: http://up.iranblog.com/Files73/a21a4136abea4b1896c7.JPGو در نهایت چون دنیا براش به آخر رسیده بود خود کشی میکنه:http://up.iranblog.com/Files73/74496d08a5df4958a32c.jpg

+ نوشته شده در  جمعه نوزدهم آذر 1389ساعت 20:8  توسط سعید  | 

آیا میدانستید که

آیا میدانستید که انسان برای اولین بار در ۱۷۸۳ پرواز را تجربه کرد و توانست ۸ کیلومتر با بالن پرواز کند ؟

آیا میدانستید که
جمیعت جهان تا ۵۰ سال آینده از مرز ۹ میلیارد نفر خواهد گذشت ؟

آیا میدانستید که
گرمترین سیاره زهره می باشد این سیاره درجه حرارت ثابتی دارد که ۴۶۲ می باشد ؟

آیا میدانستید که
عمر خورشید ۵ میلیارد سال می باشد ؟

آیا میدانستید که
عمر کهکشان راه شیری ۱۰ میلیارد سال می باشد ؟

آیا میدانستید که
نقره صدها بار از مواد ضد عفونی قوی تر است و ۶۵۰ نوع میکروب را از بین می برد ؟

آیا میدانستید که
مساحت کره زمین ۵۱۵ میلیون کیلومتر است ؟

آیا میدانستید که
کهکشان راه شیری بیش از ۱۰۰ میلیون ستاره دارد ؟

آیا میدانستید که
حنجره زرافه تار صوتی ندارد و گنگ است ؟

آیا میدانستید که
تنها غذائی که فاسد نمی شود عسل است ؟

آیا میدانستید که
پلک زدن زنان ۲ برار پلک زدن مردان است ؟

آیا میدانستید که
قدیمی ترین بنا در شمال توکیو است که ۵۰ هزار سال قدمت دارد ؟

آیا میدانستید که
روزانه ۱۴۰۰۰ نفر به بیماری ایدز مبتلا می شوند ؟

آیا میدانستید که
مقاوم ترین ماهیچه در بدن زبان است ؟

آیا میدانستید که
لایه پوستی که آرنج دست را پوشیده هر ۱۰ روز یکبار عوض میشود ؟

آیا میدانستید که
در هر قطره آب ۳۳ میلیارد الکترون وجود دارد ؟

آیا میدانستید که
مرغ با شنیدن موسیقی بزرگترین تخم را میگـذارد ؟

آیا میدانستید که
مورچه کارگر تا ۵ سال و مورچه ملکه تا ۲۵ سال عمر میکند ؟

آیا میدانستید که
زنبور عسل ۲ معده دارد یکی برای جمع آوری عسل و دیگری برای هضم غذا ؟

آیا میدانستید که
مورچه نسبت به بدنش بزرگترین مغز را دارد ؟

آیا میدانستید که
همه نوزادان میگو نر میشوند و بعد از چند هفته بخشی از نوزادان به ماده تبدیل میشوند ؟

آیا میدانستید که
افرادی که در اثر گزندگی زنبور میمیرند بیش از افرادی هستند که در اثر مار گزدگی میمیرند ؟

آیا میدانستید که
حس بویایی خرس تقریباً ۱۰۰ برابر قوی تر از حس بویایی انسان است ؟

آیا میدانستید که
عریض ترین آبشار جهان خن است عرضی ۱۱ کیلومتر و ارتفاع بین ۱۶ تا ۲۱ متر دارد ؟

آیا میدانستید که
بدن انسان قادر است در ظرف ۱ ساعت ۲ لیتر عرق تولید کند ؟

آیا میدانستید که با چشم غیر مجهز به تلسکوب می توان ۶ هزار ستاره را در آسمان مشاهده کرد ؟

آیا میدانستید که
کشور تایوان از نظر موقیعت جغرافیائی در خطرناکترین نقطه جهان قرار دارد ؟

آیا میدانستید که
در جهان فقط ۷ هزار ببر وجود دارد ؟

آیا میدانستید که
تشکیل و تولد سیاره ای مشابه زمین حداقل به ۳ میلیون سال نیاز دارد ؟

آیا میدانستید که
برای فرار از جاذبه زمین به سرعت ۱۱ کیلومتر در ثانیه نیاز است ؟

آیا میدانستید که
ظروف پلاستیکی ۵۰ هزار سال در برابر تجزیه و فرسودگی مقاوم اند ؟

آیا میدانستید که
از یک درخت معمولی می توان ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلو کاغذ تولید کرد ؟

آیا میدانستید که
آهن فلزی است که بیشتر از دیگر فلزات در جهان مصرف دارد ؟

آیا میدانستید که
مغز بیشتر انرژی را در بدن مصرف میکنند به همین دلیل هم از سایر نقاط بدن گرمتر است ؟

آیا میدانستید که
انجیر خشک کرده ۶ برابر انجیر تازه مقوی تر است ؟

آیا میدانستید که
سالانه ۸۶ میلیون نفر به جمعیت جهان اضافه می شود ؟

آیا میدانستید که
با پیشرفت علم هنوز برای دانشمندان ساختن عسل کشف نشده است ؟

آیا میدانستید که
۹۰% مردم در نیمکره شمالی زندگی میکنند ؟

آیا میدانستید که
درخت خرمای نر هرگز بار نمی آورد ؟

آیا میدانستید که
پروتئین تخم مرغ بیشتر از شیر و گوشت است ؟

آیا میدانستید که
سرکه قدیمی ترین تیزابی است که توسط مصریان در حدود ۳ هزار سال قبل کشف شد ؟

آیا میدانستید که
مساحت خلیج فارس ۲۴۰ هزار کیلومتر مربع میباشد ؟

آیا میدانستید که
اولـیـن تــمـاس تـلفـنی ایـران سـال ۱۲۸۵ خـورشـیـدی در تـهـران برقرار شد ؟

آیا میدانستید که
نوعی كوسه دارای ۳۵۰۰ دندان می بـــاشد كه از هیچ یك از آنها استفاده نمیكند ؟

آیا میدانستید که
بـدن انـســان برای حفظ تعادل خود در حـال ایستادن از ۳۰۰ عضله استفاده میكند ؟

آیا میدانستید که
سرعت سریعترین حلزون ۲۳ میلیمتر در ثانیه میباشد یعنی ۱ کیلومتر در ۵ شبانه روز ؟

آیا میدانستید که
چـگـالـی زمـیـن از سیارات دیـگر منظومه شمسی بیشتر است ؟

آیا میدانستید که
هر فرد هنـگام غــذا خوردن بطور مـتـوسط ۲۹۵ بار عمل بلعیدن را انجام می دهد ؟

آیا میدانستید که
خواب كمتر از ۶ ساعت و بیشتر از ۸ خطر ابتلا به دیابت را افزایش میدهد ؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم آذر 1389ساعت 20:33  توسط سعید  | 

be yad mandani

قفسم را مشکن تو مکن آزادم گر رهایم سازی به خدا خواهم مرد من به زنجیر تو عادت کردم بارها در پی این فکر که در قلب توام با تو احساس سعادت کردم به خدا خوشبختم تو محبت کن بگذار تا عمری هست من بمانم چو اسیری به حریم قفست
+ نوشته شده در  دوشنبه پانزدهم آذر 1389ساعت 13:20  توسط سعید  | 

بازدید از بیمارستان روانی

به هنگام بازدید از یک بیمارستان روانى، از روان‌پزشک پرسیدم شما چطور می‌فهمید که یک بیمار روانى به بسترى شدن در بیمارستان نیاز دارد یا نه؟

روان‌پزشک گفت: ما وان حمام را پر از آب می‌کنیم و یک قاشق چایخورى، یک فنجان و یک سطل جلوى بیمار می‌گذاریم و از او می‌خواهیم که وان را خالى کند.

من گفتم: آهان! فهمیدم. آدم عادى باید سطل را بردارد چون بزرگ‌تر است.

.

.

.

.

.

.

.
روان‌پزشک گفت: نه! آدم عادى درپوش زیر آب وان را بر می‌دارد... شما می‌خواهید تخت‌تان کنار پنجره باشد؟ 
24.gif
+ نوشته شده در  دوشنبه پانزدهم آذر 1389ساعت 12:53  توسط سعید  | 

دستت را میفشارم تا بگم ........منم باهاتم

اس ام اس عاشقانه ، جملات عاشقانه

معلم عصبی دفتر رو روی میز كوبید و داد زد: سارا ...


دخترك خودش رو جمع و جور كرد، سرش رو پایین انداخت و خودش رو تا

جلوی میز معلم كشید و با صدای لرزان گفت : بله خانوم؟


معلم كه از عصبانیت شقیقه هاش می زد، تو چشمای سیاه و مظلوم

دخترك خیره شد و داد زد:


چند بار بگم مشقاتو تمیز بنویس و دفترت رو سیاه و پاره نكن ؟ هـــا؟! فردا

مادرت رو میاری مدرسه می خوام در مورد بچه بی انضباطش باهاش صحبت كنم!
دخترك چونه ی لرزونش رو جمع كرد... بغضش رو به زحمت قورت داد و آروم گفت:

خانوم... مادرم مریضه... اما بابام گفته آخر ماه بهش حقوق می دن...


اونوقت می شه مامانم رو بستری كنیم كه دیگه از گلوش خون نیاد...

اونوقت می شه برای خواهرم شیر خشك بخریم كه شب تا صبح گریه

نكنه... اونوقت... اونوقت قول داده اگه پولی موند برای من هم یه دفتر بخره

كه من دفترهای داداشم رو پاك نكنم و توش بنویسم... اونوقت قول می دم مشقامو ...

معلم صندلیش رو به سمت تخته چرخوند و گفت بشین سارا ...


و
اشک کاسه چشم روی گونه خالی شد . . .

دوستان به خدا این جور آدما هستن... پس بیایین فقط به فکر خودمون نباشیم

+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم آذر 1389ساعت 17:43  توسط سعید  | 

لینک دانلود XP Mode

http://vatandownload.com/2010/02/Microsoft-Windows-Virtual-PC-Windows-XP-Mode-For-Windows-7.php

لینک دانلود XP Mode

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم آذر 1389ساعت 17:29  توسط سعید  | 

Ivelin Giro

 • عشق مرد از نگاه دکتر شریعتی* مرد ها در چار چوب عشق٬ به وسعت غیر قابل انکاری نا مردند! برای اثبات کمال نا مردی آنان٬ تنها همین بس که در مقابل قلب ساده و فریب خورده ی یک زن ٬ احساس می کنند مردند. تا وقتی که قلب زن عاشق نشده ٬ پست تر از یک ولگرد٬ عاجز تر از یک فقیر و گدا تر از همه ی گدایان سامره

 • پوزه بر خاک و دست تمنا به پیشش گدایی میکنند اما وقتی که خیالشان از بابت قلب زن راحت شد ٬ به یک باره یادشان می افتد که خدا مردشان آفرید!! و آنگاه کمال مردانگی را در نهایت نا مردی جست و جو میکنند... «دکتر علی شریعتی

 • + نوشته شده در  شنبه سیزدهم آذر 1389ساعت 17:21  توسط سعید  | 

  این ماجرا مربوط میشه به منطقه ای در أمریکا به نام (ROSWELL) در نزدیکی نیو مکسیکو در سال 1947 ..  این ماجرا مربوط میشه به منطقه ای در أمریکا

  به نام (ROSWELL) در نزدیکی نیو مکسیکو در سال 1947 ..


  در 8 جولای 1947، بایکاه هوائی ارتش امریکا اطلاعیه رو مبنی بر یافتن یک دیسک برنده در مزارع نزدیک به رزول صادر کرد، که باعث توجه کسترده وسایل ارتباط جمعی شد.همون روز عصر فرمانده ارتش 8 هوائی اطلاعیة دیکری مبنی بر اینکه این شئ جیزی جز یک بالون هواشناسی نبوده، صادر کرد .. نشست خبری بر همین مبنى برکذار شد و بس از مدتی این ماجرا به فراموشی سبرده شد !

  تا اینکه بیش از 30 سال بعد یعنی در سال 1978، تی فردمن از سازمان ابحاث یوفولوجی، با یکی از افسران موجود در اکتشاف رزول به نام جسی مارسل دیداری را انجام داد که در ان جسی فاش کرد که جسم بیدا شده سفینه فضائی ماورای زمینی بوده و ارتش بر ان روبوش کذاشته بود. این ماجرا سر و صدای زیادی را بر با کرد تا این که در سال 1980 میلادی روزنامه ناشنال اینکوایرر نیز با مارسل کفتکوی دیکری انجام داد که به این ماجرا ابعادی جهانی داد.
  سالها بعد شاهدان دیکری که در*** ماجرا بودند کشف شدند و همکی اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد جکونکی حفظ اجساد ادمهای فضائی و سعی در تعمیر سفینه شان در بایکاه هوائی رزول دادند.

  در ادامه این توجه عمومی و سوالهای مطرح شده در کنکرس و مجلس سنای امریکا، هیئت بحث و بررسی تشکیل شد که سالها برای فراموش کردن مردم این ماجرا رو کش دادند تا أخر در دو کزارش مختصر در سالهای 1995 و 1997 اینکونه نتیجه کرفتند که اشیاء یافت شده اجزاء بالون ردیابی اثار حرارتی انفجار بمبهای اتم احتمالی از جانب اتحاد جماهیر شوروی بوده و اجساد کشف شده یا متعلق به سربازان مرده در سرد خانه بوده اند و یا تصاویری از عروسکهای ساخته شده برای انجام أزمایش بر آن.
  ...

  البته این موضوع خیلی مفصله ... ولی میریم سراغ صحبتهای یکی از شاهدان عینی ماجرا:

  مزرعه رزول


  صحرای جنوب غربی ایالات متحده در منطقه ی نیو مکزیکو بوقوع پیوست که
  حاوی اسار نحفته ی بسیاری برای انسان زمینی است.
  این واقعه ابتدا توسط مقامات نظامی ایالات متحده ی امریکا تشریح شد و مدت کوتاهی پس ازان از سوی همان مقامات تکذیب گردید و تا کنون نیز از سوی مقامات رسمی سخنی از ان به میان نیامده است.
  این واقعه را از زبان اولین شاهد عینی میشنویم :

  جیم رگسویل :
  من و دوستانم در پشت یک پیک اپ (کامیونی کوچک) دراز کشیده بودیم و اوقات خوشی را میگذراندیم. ساعت 30/11 شب روز چهارم جولای 1947 بود
  که ان واقعه ی عجیب به وقوع پیوست. ناگهان یک نور شدید شبیه به فلاش و یک انفجار درخشان همراه با صدای شبیه رعد و برق دیده و شندیه شد.
  ان شئ عجیب در فاصله ی 60 یاردی کامیون سقوط کرد و فاصله انقدر
  نزدیک بود که ابتدا فکر میکردیم ان شئ به ما اصابت کرده است. صبح روز بعد
  مزرعه داری به نام مک برازل که پس از ان شب توام با رعد و برق مشغول سرکشی به گوسفندان خود بود مجمو عه ای از اشیای عجیبو غریب را پیدا کرد. جسم عجیبی به شکل بشقاب پرنده در دو صخره سقوط کرده بود.و پیش از ان این جسم اسرار امیز برشهای عمیقی به درازای یکصد پا را در چند نقطه بر روی مرزعه ی مک برازل ایجاد کره بود. (درست مثل برخورد یک سنگ صاف بر روی اب و جهشهای متعدد ای پیش از فرو رفتن در اب.). برخی از قطعاتی
  مک برازل به دست اورد حاوی اشکال و خطوط عجیب و غریبی و متعلقات نا مشخصی بود. پس از انکه مک برازل برخی از این قطعات را به همسایگان خود
  "فلوید و لریتا پروکتور" نشان دادبه سمت شهر روزول حرکت کرد و موضوع بشقاب پرنده را به اطلاع کلانتر "جورج ویلکاکس" رساند. وی نیز به همراه یکی از معاونین خود رهسپار منطقه شد تا به بررسی موضوع بپردازد.. طی مدت کوتاهی مقامات نظامی منطقه را در محاصره ی خود در اوردند که ایم محاصره ی نظامی چند روز به درازا کشید تا این که لاشه ی بشقاب پرنده و کلیه ی قطعات پراکنده شده در اثر انفجار جمع اوری شدند.  Mc Brazel's Farm


  اظهارات سروان جسی مارسل در مورد حادثه :


  جسی مارسل در کنار قطعات بشقاب پرنده ی ساقط شده

  یکی دیگر از شهود عینی ماجرا و اولین شاهد از گروه بازرسین که مایل بود نام وی به عنوان یک شاهد رسمی برده شود یک سروان نیروی هوایی امریکا به نام "جسی مارسل" با عنوان "افسر اطلاعاتی گروه بمب افکن اتمی" مستقر در روزول بود. وی شخصی بسیار اگاه و فعال و یکی از دو افسری بود که از
  سایت اصلی سقوط بازدید نموده است. وی در سال 1979 طی یک مصاحبه ی ویدیویی صراحتا اظهار داشت که :
  " خیر. ان شئ نه یک بالون هواشناسی ، نه یک موشک و نه یک هواپیما بود."
  وی در مورد ان جنس ای شئ اظهار داشت که :"قطعاتی از ان را تحت حرارت شدید قرار دادند که حتی گرم نشد! همچنین این قطات هیچ وزنی نداشتند. (باوجود بزرگی وزن بسیار پایینی داشتند) و از نظر ضخامت نیز این قطعات نازکتر از فویل الومینیم داخل پاکت سیگار بودند"

  " من سعی کردم که این قطعات را خم کنم اما علی رغم نازکی فوق العاده ی ان هرگز نتوانستم این کار را انجام دهم. ما حتی سعی کردیم تا با کمک یک پتک 16 پاوندی ان را سوراخ کنیم یا تغییر شکل دهیم اما موفق نشدیم!"


  این غیر قابل باور است که فردی با قابلیتها و تجربه ی بسیار بالا همچون جسی مارسل بعنوان افسر اطلاعاتی تنها گروه بمب افکن اتمی جهان در ان زمان لاشه ی یک بشقاب پرنده را از یک بالون هواشناسی یا یک هواپیما نتواند تشخیص دهد.
  انهم با اوصافی که در مورد جنس این سفینه در بالا ذکر شد. مسلما چنین
  موادی را نمیتوان در کره ی زمین یافت یا بطور مصنوعی ساخت. وی در جای دیگری از مصاحبه عنوان داشت :
  " انها از خارج از کره ی زمین امده بودند."


  حتی اگر فرض کنیم که وی در ابتدای امر دچار اشتباه یا خطای دید شده بود ،
  این موضوع براحتی قابل نفی است چرا که وی قبل از عزیمت به دفتر فرماندهی از شدت هیجان در مقابل منزل خود در پایگاه توفق نمود و قطعات بشقاب پرنده و خطوط عجیب روی ان را را همسر خود و پسر 11 و همسایگانش نشان داد. بخشی از دستگاه تولید کننده ی اشعه ی ایکس ان دارای خطوطی شبیه به خط هیروگلیف و مانند خطوط بیرونی حک شده بر روی سفینه بود.

  فرزند وی که دکتر جسی مارسل کوچک میباشد و اکنون یک پزشک است، خلبان هلی کوپتر گارد ملی و یک جراح در پرواز بشمار میرود خاطره ان روز را به خوبی به یاد می اورد. او حتی قادر است جزئیات مربوط به خطوط روی سفینه را مجددا رسم کند. پدر وی (جسی مارسل بزرگ)نیز مدارج ترقی خود را بتدریج طی نمود تا جائیکه مامور تهیه ی اولین گزارش در ارتباط با اولین انفجار اتمی شوروی سابق گردید که مستقیما به پرزیدنت ترومن ارائه گردید.
  (بنابر این اظهارات وی بعنوان یک فرد موجه مورد تایید است)

  در ارتباط با تلاش دولت امریکا برای سر پوش نهاد نبر اصل ماجرا یک نکته مهم
  دیگر نیز قابل ذکر است. ژنرال سابق ارتش توماس دوبوس که قبلا در سال 1947در در جه ی سرهنگی بعنوان فرمانده پرسنل مرکز فرماندهی پایگاه هشتم هوایی در فورت ورث تگزاس خدمت می کردقبل از مرگش در سال پ1992 شهادت داد که در جریان واقعه ی روزول پیام تلفنی از ژنرال "کلمنت مک مولن"
  در پایگاه هوایی اندروز در واشنگتن دیسی دریافت داشته بود که طی ان به وی دستور داده شده بود که بر اصل ماجرا سرپوش گداشته شود. این دستورات
  متعاقبا از سوی ژنرال رایمی به این نحو ابلاغ شد که داستانی تهیه شمد تا اصل موضوع تغییر یابد تا از فشار مطبوعات کاسته شود.

  موجودات فضایی روز ول :

  شهادت اقای "گلن دنیس" کوچکتریت تردیدی در مورد ماهیت موجودات فضایی واقعه ی روز ولباقی نمی گذارد. وی همچنان در روز ول نیو مکزیکو زندگی می کند و یک تاجر مورد احترام اهالیمنطقه و عضو انجمن شهر است. وی فردی متواضع و صریح است. در سال 1947 اقای دنیس یک مامور کفن ودفن بود که در مرکز تدفین "بالارد" کار می کرد و قرار دادی با پایگاه هوایی روزول منعقد کرده بود که بموجب ان خدکاتی نظیر واگذاری امبولانس ، محل نگهداری اجساد ورا در اختار ارتش قرار می داد. قبل از انکه وی اطلاعاتی در مورد سفینه ی بجا مانده از حادثه داشته باشد در یک بعد از ظهر
  تماسهای تلفنی متعددی از جانب افسر مسوول کفن و دفن پایگاه با وی صورت پذیرفت. در طی این تماسها از وی در مورد امکان تهیه ی کیسه های بدون منفذ کوچک (کوچکتر از کیسه های حمل انسان) برای نگهداری چندین روزه اجسادی که در معرض برخی مواد قرار گرفته اند سوال شده بود. توجه این مقامات به موضوع تغییر احتمالی ترکیب شیمیایی بافتهای اجساد بود. چند ساعت بعد،
  زمانی که شب فرا رسید وی بدنبال یکسری وقایع غیر مرتبط با هم بطور اتفاقی به بیمارستان پایگاه هوایی رفت. بیرون از درب خروجی پشتی بیمارستان وی دو دستگاه امبولانس نظامی را مشاهده نمود که در های عقب انها باز بود و در داخل انها قطعات بزرگی از یک وسیله ی متلاشی
  شده دیده می شد و بر روی یکی از انها خطوط و سمبلهای عجیبی وجود داشت. در داخل بیمارستان وی پرستاری را مشاهده نمود که او را می شناخت.در همان لحظه پلیس نظامی متوجه حظور وی شد و او را با خشونت و به زور از ساختمان خارج کردند. روزبعد اقای دنیس ان پرستار را ملاقات نمود. و وی توضیح داد که در شب قبل او نیز به بیمارستان رفته بود. ان پرستار زنی مذهبی بود و کاملا مشخص بود که از مشاهده ی چیزی بسیار شکه شده است. خانم پرستار توضیح داد که از وی خواسته شد تا بعنوان دستیار پزشک در کالبد شکافی چند موجود عجیب و غریب با بدنهایی که هیچ شباهتی به بدن انسان نداشتند کمک کند.
  پرستار شرح داد که بوی وحشتناکی را حس نموده و این که چگونه یک بدن کاملا سالم در فرم صحیح خود قرار داشت ولی سایر بدنها متلاشی شده بود. ان پرستار همچنین تفاوت بین اناتومی ان موجودات فضایی و اناتومی بدن انسان را توضیح داد. وی همچنین طرحی را روی دستمال کاغذی رسم نمود همه نشان دهنده  شکل و شمایل این موجودات فرازمینی بود.
  به هر ترتیب این ملاقات اخرین انها بود چرا که ان پرستار چند روز بعد به انگلستان منتقل شد. لازم که با جود گزارشات بسیار متفاوت ظاهرا سفینه ی مزبور 4 سرنشین داشته و یکی از سرنشینان زنده ی ان نیز تا مدتی زنده بوده و بعدا جان سپرده است.
  همچنین قسمت اصلی سفینه ی ساقط شده در فاصله ی دور تر از مزرعه ی مک برازل و منطقه ی دبریس فیلد به زمین اصابت کرده بود. محققین تنها در سالهای اخیر بود که توانستند وجود سایت دوم (محل سقوط اشیای اصلی) را تایید کنند چرا که تنها عده ی کمی از مردم از وجود ان مطلع بودند. طبق شهادت شهود عینی این سایت محلی بود که بدنهای موجودات فضایی در انجا یافت شد.
  بیشتر شهود عینی این سایت از ترس برخوردهای امنیتی حتی تا امروز نیز از افشای نام خود خود داری میکنند. اخیرا یک شرکت حقوقی معتبر انتخاب شده است تا به ان دسته از شاهدانی که با شهادتشان در معرض خطر قرار می گیرند ، حفاضت حقوقی اعطا کند. وکلای حقوقی این شرکت نیز تا کنون با بسیاری از شهود واقعه ی روزول ملاقات داشته اند. علاوه بر "گلن دنیس" سایر شهود نیز مورد تهدید و ارعاب و برخورد فیزیکی واقع شده اند. طبق اظهارات کلانتر ویلکاکس مقامات نظامی در حضور همسر وی به انها گفتند چنانچه او و خانواده اش حرفی در مورد انچه که دیده اند به زبان اوردند بی درنگ کشته خواهند شد!
  همچنین مزرعه داری که قبل از همه موفق به پیدا کردن جسم ساقط شده گردیده بود توسط
  مقامات نظامی بمدت یکهفته تحت قرنطینه و باز جویی قرار گرفت و از وی سوگند گرفته شد تا هرگز کلمه ای راجع به انچه دیده است به زبان نیاورد. در خلال ماه های پس از واقعه پسر مک برازل همچنان قطعاتی را بصورت خرده ریزه مییافت و در قوطی مخصوص سیگار پنهان میکرد. اما ان اشیا گهگاه طی بازرسیهای مقامات نظامی مورد مصادره واقع میشدند.
  بهر ترتبی علی رغم این که از سال 1980 به بعد محدودیتهای وضع شده در مورد این ماجرا بتدریج از میان برداشته شد و موضوع در اختیار عموم قرار گرفت هیچ شاهدی حتی سخنی در مورد مشاهده ی بالون یا موشک یا هواپیما ی ازمایشی که مقامات نظامی مدعی ان بودند یه میان نیاورد و همه ی شاهدان صحبت از مشاهده ی بشقاب پرنده میکردند نه چیز دیگری.
  اکنون در شهر روز ول نیو مکزیکو موزه ای تاسیس شده که در ان جسدی مصنوعی از موجود فضایی روز ول همراه با شواهد مربوط به سقوط بشقاب پرنده در معرض بازدید علاقه مندان قرار گرفته است.


  در سال 1997 50 امین سالگرد وقوع این حادثه در این شهر گرامی داشته شد و هزاران تن از علاقه مندان به بررسی موضوع بشقابهای پرنده ضمن بازدید از این موزه اطلاعات جامعی را در ارتباط با این حادثه بدست اوردند.
  گزارش واقعه ی روز ول توسط سرخنگ بلنچارد:  روز پس از واقطه قطعات بشقاب پرنده ی ساقط شده و خود سفینه توسط هواپیماهای سی 54 و ب 29 به پایگاه هوایی رایت فیلد در دیتون اوهایو منتقل گردیدند. این پایگاه مقر گروه 509 بمب افکن نیروی هوایی ایالات متحده است و در ان زمان دارای یک مشخصه ی ویژه بود و ان این که تنها گروه بمب افکن اتمی در جهان بشمار می امد. در صبح روز 8 جولای 1947 سرهنگ دوم ویلیام بلنچارد فرمانده ی گروه بکب افکن اتمی گزارشی را منتشر ساخت مبنی بر این که لاشه ی یک سفینه ی بشقاب مانند را در منطقه یافت نموده است. این گزارش بلافاصله توسط تلگراف به ایالات متحده مخابره شد و به سرعت به تیتر اول 30 روز نامه ی عصر ان روز مبدل گشت.
  ظرف چند ساعت پس از انتشار گزارش اول و بدنبال کنجکاوی و فشار مطبوعات و افکار عمومی برای افشای جزئیات بیشتر گزارش دومی از سوی دفتر ژنرال راجر رامی فرمانده ی پایگاه هشتم هوایی در فورت ورث تگزاس واقع در 400 مایلی محل سقوط منتشر شد. این گزارش گزارش اول را تکذیب نموده، اعلام داشت که سرهنگ بلنچارد و افسران او در گروه 509 بمب افکن در روزول مرتکب یک اشتباه احمقانه شده اند و به اشتباه یک بالون هواشناسی و انتن رادار انرا با لاشه ی یک بشقاب پرنده اشتباه گرفته اند. البته مشخص است که یکی از این دو گزارش دورغ محض است. در واقع شهود معتبر بسیاری اعم از مقامات نظامی و غیر نظامی محلی که مستقیما  در گیر ماجرا بودند اعتقاد داشتند که گزارش اول مربوط به سرهنگ بلنچارد و تیم او واقعیت دارد و گزارش دوم خود دروغ محض است و تنها برای سرپوش گذاشتن به یکی از نادر ترین وقایع تاریخ بشر منتشر شده بود. کسانی که با سرهنگ دوم بلنچارد هم گروه و همکار بودند اذعان داشتند که وی فردی مطلع و اگاه با رفتاری معقول و منطقی بوده و هرگز ادمی نبوده که از خود و گروه بسیار مهم خود تصویر یک عده احمق را در اذهان عمومی بوجود اورد. و در واقع گزارش دوم منتشر شده از سوی ژنرال رامی یک توهین بزرگ به سرهنگ بلنچارد و گروه 509 بمب افکن اتمی تلقی شد.

  همچنین سرهنگ بلنچارد بعد ها طبق سنوات نظامی به ژنرال 4 ستاره ارتقا یافت . و موقعیت نظامی وی نیز به قائم مقامی ریاست کارکنان نیروی هوایی ایالات متحده ارتقا یافت.
  + نوشته شده در  چهارشنبه دهم آذر 1389ساعت 8:5  توسط سعید  | 

  درود بر فرزندان کوروش...ببخشید آغا محمد خان قاجار  زمانی که آغا محمد خان قاجار لطفعلی خان زند را دستگیر کرد و با دستان خود چشمانش را از کاسه سر درآورد...مشهوره که لطفعلی خان زند این شعر را گفته...یا زبان حال بوده...
   یارب زچه این ملک ستاندی زمنی.... دادی به مخنثی نه مردی نه زنی
  از گردش روزگار معلومم شد....... نزد تو دفک زنی و شمشیر زنی
  چند وقتیه میبینم حس ناسیونالیستی آقایان ایرانی گل کرده و زنده باد کوروش زنده باد کوروششون گوش فلک رو کر کرده....افراد مذبذب و بی هویت و بی اراده ای که حتی داشتند نام شاهنامه را عوض میکردند- افرادی که تا دیروز مستند معبد تاریکی رو توی صدا و سیمای دل انگیز ما پخش میکردند..... امروز شدند فرزند کوروش!!
  کسانی مثل پور پیرانها که فرمودند اساسا سلسله هخامنشی وجود خارجی نداشته !
  وبا لحن"هخامنشیان دروغند و حتی یک طویله نمیتونید برای آنها پیدا کنید" سخنرانی فرمودند ....

  یا خیر! کسانی که تا دندان مسلح به تفکرات و عصبیتهای عربی قبل از اسلام هستند!
  چند سوال برام پیش آمده...عزیزان چرا شما فرزندان کوروش هستید که 2500 سال قبل
  در نبرد با سکاها از دنیا رفت؟؟!!! بعد از آن ایران بار ها مورد حمله قرار گرفته و اختلاط نژادی ایجاد شده-ترکها- مغولها- اعم از چنگیز خان-تیمور لنگ که بعد از کشتن مردم شهر ها مخصوصا اهالی اصفهان مناره از سرهای مردم میساخت برای ستایش خدا و مسجد متحرک با خودش حمل میکرد- محمود افغان - و ترکهای قاجار. از همه مهمتر اینهمه سادات محترم.... ببخشید چطور ایرانیان توی این 2500 سال یک نفر آدم پیدا نکردند که خودشون رو بهش بچسبانند؟رفتند دست به دامن 2500 سال قبل شدند؟
  همونهایی که تا دیروز میرفتند مجسمه فردوسی رو در مشهد پایین بیارند الان شدند دوستدار کوروش؟!!
  کدوم یکی از شما میدونه کوروش کی بوده ؟کدومتون زحمت کشیدید یکبار برید پاسارگاد و در مورد کوروش تحقیق کنید؟ شکل کدومیکی از آقایانی که مسئول هستند شبیه کوروش هست؟قدشون؟هیکلشون؟عدالتشون؟دینشون؟ رفتارشون؟حرف زدنشون؟
  ما هنوز در رساله آداب آزاد کردن برده داریم چون اصل برده داری تایید شدهء قرآن ما است- ما هنوز مرد را خدای روی زمین زن میدانیم ...البته باشرایطش -ما هنوز زن را ناقص العقل میدانیم - ما هنوز در لمعهء دمشقیه روش اجاره برده-خرید و فروش و...ی انسان را داریم. خنده دار اینه...اینها را راه سعادت بشر میدانیم! چرا؟چون برای اینکه اصل برده داری تایید شده...روش آزاد شدنش رو هم باید مینوشتند دیگه....
  ما هنوز برای داستانهایی که اصلش رو نمیدانیم جز یکسری تواریخ مجعول...به سرو سینه میکوبیم-جیغ و فریاد میکشیم که بخاطر گریه ها و تو سرو کله کوبیدنمون...خدا از گناهان و جرم ما بگذره.... کوروش اینطوری بود ؟؟؟؟
  در هر حال اگر کوروش هم اینطوری باشه .... بعلت نزدیکتر بودن نسل قاجاریه و با توجه به رفتارهای قاطبهء مردم ایران فکر کنم اینها فرزندان حضرت آغا محمد خان قاجارند .... نه کوروش - فرزند شاه سلطان حسین صفوی هستند که زمانی که محمود افغال داشت ایران را میگرفت میگفت"هم اکنون سپاه اجنه را به جنگ آنها میفرستم" یا با توسل و قرآن خواندن و دعا ...سعی میکرد بی لیاقتیهای خودش را گردن خدا و ائمه بیندازه....اما ببخشید.... آغا محمد خان که خواجه بود ......پس اینها کی هستند؟؟!!!
  ایرانی هستند؟ عرب هستند؟سرخپوست هستند؟ چی چی هستند؟
  خنده دار اینه که بنوعی برای اینکه دل مردم ابله را بدست بیاورند و خود را محق ایران بدانند آمده اند و ذوالقرنین را کوروش معرفی کرده اند....
  واقعا که... میدونی ذوالقرنی کی بود؟ اسمش اسکندر بود نه کوروش
  جناب مجلسی در کتاب گرانقدر حدیث از قول امامان ما فرموده اند که دو طایفه بودند بنام یاجوج و ماجوج که اینها یک گوششان را لحاف میکردند و یک گوششانرا تشک
  و جناب ذواقرنین با مس و سرب سدی جلوی اینها بست(و اینها هم طبعا نمیتوانستند سد را دور بزنند)هر روز اینها این سد را می جوند و نزدیک خراب شدنش که میرسد فرشته ای از آسمان میاد و بالش را میکشد به این سد و دوباره به روز اول در میاد.زمانی که امام زمان تشریف بیاره این سد شکسته میشه و اینها میریزن در شهر ها و... چقدر جالبه که ماهواره ها و اینهمه بشر تا بحال اینهارا ندیده اند.... در هر حال
  سلام و درود به 
  فرزندان کوروش کبیر(نه فرزندان برومند آغا محمد خان قاجار و محمود افغان وتیمور لنگ وچنگیز خان و عربهای سوسمار خور عربستان و صفویان و... اشغالگران ایران)
  نقشه ایران در زمان کوروش
  نقشه ایران زمان کوروش
        قسمتی ازیک سرودهء خودم را مینویسم که امیدوارم  بزودی چاپ بشه.....
  از جمله شعرهای عرفانی

  وعبارات عرفانی است به خدا ...یا ... حضرت استاد

  من غم عشق تو را در دیده پنهان میکنم/
  اشک غم در چشم خود زنجیر و زندان میکنم

  عارف حقت شده ابلیس و ساجد محض تو!/
  در طلب سجادهء خود فرش شیطان میکنم

  گشته نمرودم خلیلی زآتش سوزان دل/
  هیزم ِ نمرود ِ دل،از جسم قرآن میکنم
  ........
  آخر خطم شده در نامهء غم،خال تو/
  ماجرای عشق خود اینگونه پایان میکنم

  چون که ویران گشته از جعل و خرافه موطنم/
  تا که ویرانی ببینم یاد ایران میکنم

  زنده باد عقل و شعور انسان! امیدوارم روزی برسد که مردم بدانندچی میخواهند....
  نه اینکه بگویند ...چی نمیخواهیم !و آنروز دیر نیست به امید خدا300 سال دیگر

  + نوشته شده در  چهارشنبه دهم آذر 1389ساعت 8:2  توسط سعید  | 

  بیست و یک جمله انرژی زا از آنتونی رابینز

  بیست و یک جمله انرژی زا از آنتونی رابینز

  به مردم بیش از آنچه انتظار دارند بدهید و این کار را با شادمانی انجام دهید.

  با مرد یا زنی ازدواج کنید که عاشق صحبت کردن با او هستید.

  برای اینکه وقتی پیرتر می شوید ، مهارتهای مکالمه ای مثل دیگر مهارتها خیلی مهم می شوند

  .همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید خرج نکنید و یا همانقدر که می خواهید نخوابید.

  وقتی می گویید "دوستت دارم" منظورتان همین باشد.وقتی می گویید "متاسفم" به چشمان شخص مقابل نگاه کنید.قبل از اینکه ازدواج کنید حداقل شش ماه نامزد باشید.به عشق در اولین نگاه باور داشته باشید.

  هیچوقت به رؤیاهای کسی نخندید . مردمی که رؤیا ندارند هیچ چیز ندارند.

  عمیقاً و بااحساس عشق بورزید . ممکن است آسیب ببینید ولی این تنها راهی است که به طور کامل زندگی می کنید.در اختلافات منصفانه بجنگید و از کسی هم نام نبرید.مردم را از طریق خویشاوندانشان داوری نکنید.آرام صحبت کنید ولی سریع فکر کنید.وقتی کسی از شما سوالی می پرسد که نمی خواهید پاسخ دهید ، لبخندی بزنید و بگویید "چرا می خواهی این را بدانی؟"  به خاطر داشته باشید که عشق بزرگ و موفقیتهای بزرگ مستلزم ریسک های بزرگ هستند.وقتی کسی عطسه می کند به او بگویید "عافیت باشد "وقتی چیزی را از دست می دهید ، درس گرفتن از آن را از دست ندهید.این سه نکته را به یاد داشته باشید : احترام به خود ، احترام به دیگران و مسئولیت همه کارهایتان را پذیرفتن.اجازه ندهید یک اختلاف کوچک به دوستی بزرگتان صدمه بزند.وقتی متوجه می شوید که که اشتباهی مرتکب شده اید ، فوراً برای اصلاح آن اقدام کنید.وقتی تلفن را بر می دارید لبخند بزنید ، کسی که تلفن کرده آن را درصدای شما می شنود.زمانی را برای تنها بودن اختصاص دهید.دوستان، داغ کردن مطلب و ثبت امتیاز یادتون نره!

  + نوشته شده در  دوشنبه هشتم آذر 1389ساعت 21:8  توسط سعید  | 

  /////

  بود وقتي من 2 ساله شدم پدرم 32 سالش بود يعني 16 برابر من وقتي من 3ساله شدم پدرم 33 سالهش بود يعني 11 برابر من وقتي من 5 ساله شدم پدرم 35 سالش بود يعني 7 برابر من وقتي من 10 ساله شدم پدرم 40 سالش بود يعني 4 برابر من وقتي من 15 ساله شدم پدرم 45 سالش بود يعني 3 برابر من وقتي من 30 ساله شدم پدرم 60 سالش بود يعني 2 برابر من مي ترسم اگه ادامه بدم از پدرم بزرگتر بشم. دکتر شريعتي

  + نوشته شده در  دوشنبه هشتم آذر 1389ساعت 20:48  توسط سعید  | 

  مشاوره ازدواج

  سلام

  من 22 سالمه، با پسری كه قراره در آینده انشاالله ازدواج كنیم چندین بار ازدواج موقت كردم. سوالی كه دارم اینه: یك دختر چند بار می‌تونه با یك پسر ازدواج موقت داشته باشه؟ یعنی هر دفعه فقط با همون پسر ازدواج موقت یا صیغه داشته باشه؟ وقتی ما مدت رو تعیین می‌كنیم مثلاً می‌گیم:1 ساعت یا 3 ساعت یا مثلاً 1 روز!بعد از اتمام این مدت خود به خود ازدواج ما تموم می‌شه و نیازی به طلاق نیست؟ درسته؟پس من چند بار می‌تونم با همون آدم ازدواج موقت بكنم؟؟خواهش می‌كنم زودتر جواب بدین.با تشكر از زحماتتون.

   

  جواب:

  سلام

  وقتی مدت ازدواج موقت تموم بشه خود بخود تمومه و نیاز به طلاق نداره و بعد تمام شدن مدت در صورتی که بخوان دوباره می تونن با هم ازدواج موقت کنند و این کار رو تا هرچند بار که بخوان میتونن تکرار کنند موفق باشید

  منبع : مشاوره ازدواج  http://www.moshaver41.ir/post/517


  + نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آذر 1389ساعت 19:28  توسط سعید  | 

  ابوالفرج جوزی

  آورده اند که ( ابوالفرج جوزی ) نقل میکند که یکی از مردان صالح این چنین گفت : من در مصر آهنگری دیدم که دست در کوره آهنگری می برد و آهن را با دست خود می گرفت و بیرون می کشید و روی سندان می گذاشت ولی آتش به دست او اثر نمی کرد .

  با خود گفتم : این از عجایب است ! آتش باید بسوزاند ! حالا که نمی سوازند ، حتما رازی در کار است . نزدیک او رفتم و سلام کردم و گفتم : ای مرد ! تو از مردان خوب روزگاری ، دعایی در حق من بفرما . گفت : من آنچنان که تو خیال میکنی نیستم .

  گفتم : چرا تو از مردان مستحاب الدعوه نباشی و حال اینکه آهن گداخته ، دستت را نمی سوزاند ؟ در جواب داستان عجیبی نقل کرد :

  روزی من در همین دکان نشسته بودم که ناگاه زنی بسیار زیبا که تا آن روز زنی به آن زیبایی ندیده بودم نزد من آمد و گفت : ای برادر ! آیا در راه خدا کمکی به من می کنی ؟

  من که عاشق جمال و زیبایی او شده بودم گفتم : اگر حاضر باشی با من به خانه بیایی و خواسته مرا استجابت کنی ، در مقابل هر چه بخواهی به شما خواهم داد . زن با ناراحتی گفت : به خدا من زنی نیستم که به این کار زشت رضایت دهم . گفتم : در این صورت برخیز و از نزد من برو .

  او برخاست و رفت . پس از چندی دوباره نزد من آمد و عرض حاجت کرد . من دوباره همان جواب را به او دادم . قدری فکر کرد و گفت : آنچنان تنگدست و فقیرم که چاره ای جزء تسلیم در برابر گناه ندارم . من فورا در دکان را بستم و با آن زن به خانه رفتیم . او گفت : چون بچه های من گرسنه اند مقداری از غذا به من بده تا به آنها برسانم ، قول میدم که زود برگردم . من هم از او عهد و پیمان گرفتم و به او پول و غذا دادم .

  او رفت و پس از ساعتی بازگشت . من در خانه را قفل کردم . زن پرسید چرا چنین کردی ؟

  گفتم از ترس مردم .

  زن گفت : چرا از خدای مردم نمی ترسی ؟ !!!

  در پاسخ گفتم : خداوند آمرزنده است .!!!

  این سخن را گفتم و به سوی او رفتم . ولی دیدم مضطرب است و سیلاب اشک بر دیدگانش جاری است . زن گفت :

  از خدا وحشت دارم . ای مرد ! تو را به خدا دست از سر من بردار ، که اگر از من دست برداری ، ضمانت می کنم که خدا در دنیا و آخرت تو را نسوزاند . من وقتی حالت اضطراب او را مشاهده کردم از جای برخاستم و هر چه داشتم به او دادم و گفتم : به خاطر ترس از خدا ، از تو گذشتم .

  او خوشحال شد و رفت . من هم در همان حال کم کم خوابیدم . در عالم خواب بانویی را دیدم که تاجی از یاقوت بر سر داشت و به نزد من آمد و گفت : ای مرد ، خدا به تو پاداش خیر بدهد . پرسیدم شما کیستید ؟

   فرمود : من مادر همان زنی هستم که به نزد تو آمده بود و تو ، به خاطر خدا از او گذشتی و دامن او را آلوده نساختی ; خدا در دنیا و آخرت تو را نسوزاند . پرسیدم آن زن از کدام خاندان بود ؟ فرمود : از ذریه و نسل رسول خدا بود . من که این مطلب را شنیدم خیلی خوشحال شدم و خدا را شکر کردم که به من توفیق داد تا از گناه برکنار باشم .

  به دنبال این جریان وقتی از خواب بیدار شدم ، از آن روز به حال آتش دنیا مرا نمی سوزاند ،  امیدوارم آتش آخرت نیز مرا نسوزاند .

  امیدوارم این داستان مورد استفاده همتون قرار گرفته باشه و با خواندن این داستان آموزنده ، تکانی در درون خود انجام داده و خودمان را از آتش جهنم دور کنیم و در آخر حدیثی از پیامبر (ص) بیان میکنم  که آن حضرت فرمود : کسی که از تعرض به ناموس و آبروی مردم خویشتنداری کند ، خداوند روز قیامت گناهان او را می بخشد .
  منابع : وسائل الشیعه ، ج 11 ص 287 ، کتاب از هوس تا عشق بهمن افلاطون

  + نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آذر 1389ساعت 19:21  توسط سعید  | 

  21654

  مردم شهرسياه، خنده هاشان همه ازروي رياست، دلشان سنگ سياست، مادر اين شهر دويديم و دويديم ،چه سود؟هركجاپرسه زديم خبر ازعشق نبود،وتو اي مرغ مهاجركه ازاين شهرگذر خواهي كردنكند ازهوس دانه گندم به زمين بنشيني

  ---------------------------------------------------------------------------------------

  یکی باش برای یک نفر ….. نه تصویری مبهم در خاطره ی ۱۰۰ نفر

  --------------------------------------------------------------------------------------

  + نوشته شده در  سه شنبه دوم آذر 1389ساعت 9:56  توسط سعید  |